Jsme Frank Bold

Po 18 letech činnosti přicházíme s novou značkou.

 

Frank Bold je nová značka mezinárodního týmu právníků, který je již od roku 1995 partnerem firem, občanů a společnosti. Frank Bold si bere to nejlepší z byznysu a neziskového sektoru, aby na mnoha úrovních společnosti podporoval vizi svobodné a odpovědné společnosti. Frank Bold je konsorcium bývalého Ekologického právního servisu a advokátní kanceláře Šikola a partneři.

...

Pokračovat ve čtení

Aktuálně Pavel Franc

Pavel Franc diskutoval na konferenci o veřejných zakázkách

2. října proběhla v Praze odborná konference o Veřejných zakázkách určená pro zadavatele veřejných zakázek.

Z médií Libor Jarmič

Budou investoři snadněji prosazovat své projekty?

Ministerstvo pro místní rozvoj chce pro územní plánování a povolování staveb zmírnit administrativní zátěž – plánuje sloučit územní a stavební řízení.

Aktuálně Eliška Bartošová

Volte podle činů, nevolte podle plakátů

V Parlamentu se už rok schvalují zákony, které mají zajistit lepší a průhlednější hospodaření obcí. Dva z nich – zákon o registru smluv a zákon o rozšíření pravomocí NKÚ – však tlí v Parlamentu už přes dva roky.

Komentujeme Jiří Boudal

Platí si Rekonstrukci státu Okamura, Kalousek nebo oba dva?

Aneb návod na použití volebního letáku Rekonstrukce státu. 

Starší články

RSS

Novinky e-mailem

Informace o případech a výběr toho nejlepšího ze Zpravodaje.

Od 17. října jsme Frank Bold.

Služby, které jsme vám poskytovali jako Ekologický právní servis - více než 3000 hodin právních konzultací ročně v otázkách ochrany životního prostředí, korupce a nesprávného či nezákonného postupu úřadů; stovky právních rad v online poradně; projekt Rekonstrukce státu a Občan 2.0; stáže pro studenty práv; prosazování odpovědnosti firem a další - budeme nadále poskytovat pro novou značkou Frank Bold.

Přečtěte si, proč jsme změnili název

Frank Bold je konsorcium bývalého Ekologického právního servisu (dnes Frank Bold Society) a advokátní kanceláře Šikola & Partneři.

Dohromady tvoří mezinárodní tým právníků a advokátů, které spojují společné hodnoty a nový přístup k řešení aktuálních společenských výzev v oblastech jako je odpovědnost firem, systémová korupce nebo degradace životního prostředí.